InstaBIZ

Egi Laknori: Luaj me bateri në kishë çdo të diel, gjëja më e bukur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:40 - 11/07/21 |
Opi Nion

Në puntatën e fundit për këtë sezon në emisionin “Jo vetëm modë” tek Tv Klan ndër të ftuarve ka qenë edhe aktori i njohur i “Klanifornias”, Egi Laknori i cili ka rrëfyer se çdo të diel i bie baterisë në kishe dhe për të është një nga gjërat e bukur që bën.

Egi Laknori: Tani merrem me bateri, luaj në kishë çdo të diel. Tek kisha që ne aderojmë bashkë.

Orinda Huta: Si është për ty, prej vitesh në një kishë ungjillore ndërkohë që jep dhe kontributin tënd për një dhunti që Zoti ta ka dhënë dhe që e jep për njerëz.

Egi Laknori: Besoj që është gjëja më e bukur, gjëja më me vlerë, gjëja që ja vlen domethënë. Aq më tepër që ne jemi pjesë e familjes dhe ti e di. Ne kontribuojmë me talentet tona për shtëpinë e Zotit. Duke kontribuar për shtëpinë e Zotit, automatikisht i shërbejmë dhe të tjerëve.

Orinda Huta: Mund të themi që kanë dalë dhe talente nga kisha jonë. Kemi pasur Elsa Lilën, Valentin Vieizin. /tvklan.al

Pas