Aktualitet

Edi Rama në Korcë, për Pashkë apo për punë? Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:11 - 01/05/16 |
b.f

Kryeministri Rama i ka përcjellë urimet ditës së Pashkës nga qyteti i Korcës, ku në një foto të postuar në Tuiter, shihet katedralja, teksa ai uron Ditën e Ngjalljes së Krishtit. Dhe dihet tashmë, që Korca ka një traditë të vecantë në festimet e kësaj date te shënuar. Gjithsesi mbetet e paqartë arsyeja e vizitës së Ramës në Korcë, po të kemi parasysh që pak më vonë ai ka postuar në FB foto gjatë takimeve që ka patur në disa pika grumbullimi të këtij qyteti. Me sa duket vizitën e Pashkës, Rama e ka shfrytëzuar edhe për pak punë.

 

rama twit

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas