InstaBIZ

Ed Sheeran shijon ditë relaksi në Ibiza me bashkëshorten e tij


               Publikuar në : 13:23 - 24/06/19 |
xhu lia

Këngëtari britanik Ed Sheeran dhe partnerja e tij  Cherry Seaborn kurorëzuan në dhjetor të vitit të kaluar lidhjen e tyre në martesë.

Ceremonia e tyre martesore ishte tejet private, pasi këngëtari i njohur është përpjekur gjithnjë që të mbajë jetën e tij private larg vëmendjes mediatike.

Ai dhe bashkëshortja e tij nuk dalin shpesh në publik. Por këtë herë ata janë fotografuar teksa kanë qenë duke shijuar disa ditë pushimi në Ibiza duke u dukur më të dashuruar se kurrë me njëri-tjetrin.

Sheeran u shfaq duke i hedhur dorën në sup partneres së tij dhe duke i dhuruar puthje./Opinion.al/

ed edd eddd
<
>

 

Pas