Kronikë

E rëndë në Shëngjin, mbytet 34-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:35 - 10/07/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bregdetin e Shëngjinit pasditen e sotme.

Sikurse njofton “News 24”, një 34-vjeçar është mbytur. Trupi i pajetë i të riut është pikasur nga pushues në plazh. Ndonëse ai u nxor me shpejtësi nga uji, dhe u transportua në spital me urgjencë, ishte pa shenja jete.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes./Opinion.al

Pas