Kronikë

E rëndë në Maliq, babai aksidenton për vdekje djalin 5-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:58 - 03/10/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e së shtunës në Maliq, në fshatin Sheqeras.

Sikurse njofton policia, shtetasi E.B. ka aksidentuar për vdekje me një traktor djalin e tij të mitur.

5 vjeçari kishte marrë disa plagë të rënda dhe ndërroi jetë në Spitalin e Korçës.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit./Opinion.al

Pas