Kronikë

E rëndë në Kukës, mbytet në liqen 16-vjecari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:56 - 29/06/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc, në Kukës.

Sikurse njofton policia, një 16-vjeçar me iniciale L.G është mbytur teksa ishte duke u larë në liqen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave./Opinion.al

Pas