Kronikë

E rëndë në Durrës, 28-vjeçari gjendet i varur në shtëpinë e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:04 - 14/08/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të premte në qytetin e Durrësit.

Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:41, ku 28-vjeçari K.M është gjetur i vetëvarur në banesë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./Opinion.al

Pas