Aktualitet

E ndaluan te hynte te Rama/ Fatos Lubonja: Kjo është paturpësiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 29/04/16 |
b.f

­Shoqëria Civile është ndaluar të marrë pjesë në dëgjesën për stadiumin e ri, “Arean Kombëtare”. Garda e Republikës ka ndaluar përfaqësues të Shoqërisë Civile të hyjnë tek dëgjes apër stadiumiun, ku kryeministri Edi Rama mbrojti projektin e pbulikuar në media. Ylli Rakipi, Gjergj Bojaxhi e Fatos Lubonja nuk janë lejuar të hyjnë në sallën e Hotel Tirana.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. fjala e lire e shoqerise civile nuk i shkon per shtat hajdutit ,nuk pranon kundershtare ne vjedhjet e rralles,mban rreth vetes vetem servilet e tij qe jane gati ti shesin shpirtin djallit,e te japin dhe grate e femijet e tyre me koncension,zoti ju mallkofte per gjithe poshtersite qe po i beni popullit dhe kti vendi .mallkuar qofshi megjithe pjellat tuaja

Pas