-Jetë dhe Stil

Gruaja që parashikoi sulmin e kullave binjake, ka një lajm të keq për 2016Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:53 - 29/04/16 |
root

Baba Vanga nga Bullgaria, lindi më 31 janar të vitit 1911, ajo vdiq më 11 gusht të vitit 1996.

Vanga humbi shikimin e saj në moshën 12 vjeçare, kur ajo u rrëmbye nga një uragan i fuqishëm, shkruan simple capacity.

Mirëpo, në vitin e vdekjes së saj, ajo la një sërë parashikimesh. Ajo e parashikoi cunamin e vitit 2004, por edhe sulmet terroriste të Kullave Binjake në Nju Jork.

Tani, është publikuar edhe një parashikim i ri i Baba Vangës, e cila kishte thënë se viti 2016, do të jetë viti kur “Myslimanët do të pushtojnë Europën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas