-Jetë dhe Stil

E lë burri ditën e dasmës, ja çfarë bën me fustanin e nusërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:15 - 21/11/15 |
root

Kile Manulak, është një vajzë të cilën e kanë lenë në altar, pikërisht ditën e dasmës. Por ajo nuk është mërzitur aspak, bashkë me shoqërueset e saj të nuses ka shkuar ka në një festival ngjyrash dhe ka bërë fustan e saj të bardhë shumëngjyrësh. “E shijova shumë atë moment”, ka thënë Kile.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas