InstaBIZ

E kopjon deri te modeli i flokëve, ja me kë është fiksuar Kylie Jenner


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:54 - 10/10/18 |
el ida

Kylie Jenner është një vajzë që adhurohet nga miliona fansa në të gjithë botën. Kjo për faktin se është vetëm 21-vjeçare e numëron miliona dollarë në llogarinë e saj e shumë biznese.

Tanimë është fakt që Kylie ka një marrëdhënie të mirë me nënën e saj Kris Jenner dhe kërkon të ecë në hapat e saj.

Kylie vërtetoi ditën e sotme, se mes tyre ka shumë ngjashmëri!

Në disa foto të publikuara në “Insta Story”, nëna e Stormit shfaqej në “Facetime” me Kris Jenner dhe për çudinë e të gjithëve, Kylie kishte ndryshuar modelin e flokëve.

Ajo mbante një paruke të zezë me flokë të shkurtër, me baluke dhe dukej si binjake e Kris Jenner.

“Jam e fiksuar me ty Kris Jenner” – shkruan Kylie.

Pas