Kronikë

E kap makineria e fabrikës, humb jetën në spital 35-vjeçari në Kamzë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:02 - 03/09/20 |
Opi Nion

 

Ditën e sotme një 35-vjeç5ar ka humbur jetën në Kamzë pasi duke punuar në një fabrikë prodhimi parafabrikat, e ka kapur makineria e fabrikës.

Si pasojë e plagëve të marra, B.M., ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas