Kronikë

E goditi gruaja me sqepar në kokë, ndërron jetë 61-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:10 - 21/11/20 |
Opi Nion

Llesh Deda, 61-vjeçari që u qëllua me sqepar në kokë mëngjesin e 6 nëntorit nga bashkëshortja e tij, Drane Deda ka ndërruar jetë sot në spitalin e Traumës.

Mësohet se menjëherë pas ngjarjes Deda u transportua në Spitalin e Traumës, ku ndodhej në gjendje kome prej dy javësh.

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Sanxhak të Kurbinit pas një konflikti mes çiftit. 61-vjeçari shkoi në shtëpi në gjendje të dehur dhe ka debatuar me gruan, Drane Deda, konflikt që më pas ka degraduar në dhunë, dhe në atë moment 58-vjeçarja ka goditur me sqepar të shoqin.

Llesh dhe Drane Deda janë prindër të dhjetë fëmijëve./Opinion.al

Pas