InstaBIZ

E ftuar në filmin e Bes Kallakut, çfarë thotë Bleona pas xhirimeve


               Publikuar në : 14:33 - 22/07/19 |
xhu lia

Aktori Bes Kallaku vijon me xhirimet e prodhimit të tij kinematografik me emrin “Falco”. Shumë personazhe të njohur të showbizit shqiptar janë bërë pjesë e kastit të këtij filmi dhe duket se njëra prej tyre është edhe këngëtarja Bleona Qereti.

Ajo ka zbuluar se ka qenë në Tiranë ku është bërë pjesë e xhirimeve. Pas tyre ajo ka falënderuar në rrjete sociale, aktorin Bes Kallakun për ftesën për të qenë pjesë e këtij filmi.

“Faleminderit Bes Kallaku që më bëre të njoh një dimension komplet tjetër tëndin si artist. Një skenar i jashtëzakonshëm të cilit nuk mund ti thoja JO! Falco – një pasqyrim i frikshëm i realitetit shqiptar, po sigurisht i servirur me nota të larta humoristike në versionin komedi për publikun. Faleminderit të gjithë stafit të mrekullueshëm të #FALCO për këtë eksperiencë kaq të bukur. LOVE #bleona,”-përfundon këngëtarja./Opinion.al/

Pas