InstaBIZ

E dashura e djalit të presidentit Trump, pozitive në testin COVID


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:18 - 04/07/20 |
Opi Nion

Kimberly Guilfoyle e dashura e Donald John Trump Jr., ka rezultuar pozitive  në stin ndaj Covid-19.

Guilfoyle e cila është në lidhje me djalin e madh të Presidentit Amerikan është izoluar menjëherë, pasi zbuloi se testi i saj për Covid-19 rezultoi pozitiv. Njëkohësisht ajo ka anuluar të gjitha aktivitetet që kishte organizuar. Testin e kryer edhe Donald Trump Jr, që ndonëse ka rezultuar negative ka vendosur të vetizolohet.

Guilfoyle është personi i tretë i afërt me presidentit amerikan që del e infektuar me COVID-19, nuk dihet ende nëse vetë Donald Trump do t’i nënshtrohet testit.

Sips burimeve praë Guilfoyle ajo nuk ka shfaqur simptoma dhe as ajo dhe as i dashuri i saj, nuk kanë patur takime me prsidentin gatë ditëve të fundit.

Kimberly Guilfoyle,  është një kohësisht edhe e angazhuar me mbledhjen e fondeve pë fushatën e presidentit Trump./Opinion.al

Pas