InstaBIZ

E bukura e gazetarisë rozë ne Kosovë përfundon në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:44 - 18/11/15 |
b.f

Prezantuesja e njihur Elita Rudi sipas burimeve te opinion.al ka përfunduar ne spital diten e sotme. Ndonëse ajo duket se po merr një serum shfaqet në foto me nje portret te kuruar. Kjo tregon se gjendja  e saj është e qendrueshme dhe nuk ka asgjë serioze. Ne urojmë te kthehet shumë shpejt ne formë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas