InstaBIZ

E akuzuan se tradhtoi bashkëshortin, Miley Cyrus reagon ashpër në Twitter


               Publikuar në : 21:31 - 22/08/19 |
xhu lia

Që pas lajmit se çifti i aktorëve Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus bënë të ditur se do të ndaheshin në media dhe rrjete sociale nisën shumë spekulime lidhur me arsyen që ata u divorcuan pas 8 muajsh martese.

Një prej tyre ishte tradhtia nga ana e Miley-t me Kaitlynn Carter, me të cilën duket se është aktualisht në një lidhje.

Por këngëtarja duket se nuk i ka duruar apo pranuar më akuzat për tradhti duke reaguar me disa postime në Twitter.

“Mund të pranoj që jeta që kam zgjedhur do të thotë që duhet të jetoj tërësisht e hapur dhe transparente me fansat e mi, të cilët i dua dhe publikut në 100% të rasteve.

Çfarë nuk mund t pranoi është të akuzohem se po gënjej për të mbuluar një krim që nuk e kam bërë. Nuk kam asgjë për të fshehur. Nuk është sekret se gjatë adoleshencës time dhe në të 20-tat kam qenë në festa gjatë gjithë kohës.

Nuk kam pirë vetëm duhan, por edhe lëndë narkotike. Kam eksperimentuar me drogërat. E kam dreqosur dhe tradhtuar në lidhjet që kam patur kur kam qenë e re. Kam humbur marrëveshje të rëndësishme se kam qenë duke konsumuar drogë.

Më kanë nxjerrë jashtë nga një hotel në Transylvania pasi i kisha blerë Liamit për ditëlindje një tortë në formën e penisit.

Kam bërë një klip ku jam tërësisht nudo. Ka më shumë foto të miat nudo në rrjet se të çdo gruaje tjetër. Por e vërteta është se kur unë dhe Liam u pajtuam unë isha tërësisht e përkushtuar. Nuk ka sekrete për të zbuluar këtu.

Kam mësuar nga çdo eksperiencë në jetë Nuk jam perfekte, nuk dua të jem e tillë është e mërzitshme. Jam rritur para syve tuaj, por e vërteta është se JAM RRITUR.

Unë mund të pranoj shumë gjëra, por refuzoj të pranoj se martesa ime ka marrë fund për shkak të tradhtisë. Liami dhe unë kemi qenë bashkë për një dekadë.

E kam thënë më parë dhe vazhdon të jetë e vërtetë, e dua dhe do ta dua gjithmonë Liamin. Por në këtë pikë duhet të merrja një vendim të shëndetshëm për veten time për të lënë jetën time të mëparshme pas.

Jam më e shëndetshme dhe më e lumtur në këto çaste seç kam qenë prej shumë kohësh. Jam krenare të them se thjesht jam në një tjetër vend nga ku isha kur isha e re,”-ka përfunduar Miley serinë e postimeve në Twitter./Opinion.al/

Pas