InstaBIZ

Çifti i njohur turk prindër për herë të dytë


               Publikuar në : 21:57 - 22/08/19 |
xhu lia

Dy aktorët e njohur turq Halit Ergenç dhe Berguzar Korel kanë konfirmuar lajmin që qarkullon në media se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Ata u shprehën entuziastë për faktin që do të bëhen prindër sërish.

“Jemi në pritje të fëmijës së dytë. Gjithçka po shkon shumë mirë. Siç keni lexuar në media këto kohë, ne po presim fëmijën e dytë. Jam shumë e lumtur dhe po përjetoj ndjesi speciale. Lutem që zoti të bekojë çdo grua me këtë ndjesi”, -ka thënë aktorja gjatë daljes së saj publike

.Aktorët janë prindër të një djali 9-vjeçar dhe nuk dihet ende nëse do t’i dhurojnë një motër apo një vëlla./Opinion.al/

Pas