Kronikë

Dy të moshuar i japin fund jetës duke u vetëvarur, detaje nga policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:16 - 20/07/21 |
Opi Nion

Dy të moshuar i kanë dhënë fund jetës duke u vetëvarur këtë të martë në Belsh dhe në Librazhd.

Policia ka bërë me dije se një 73 vjeçar nga fshati Qukës Shkumbin është gjetur i vetëvarur në banesën e tij nga djali.

Po ashtu, rreth orës 06:50, është gjendur i vetëvarur pranë banesës së tij pa shenja dhune shtetesi P.Q., rreth 70 vjeç, banues në fshatin Rrenas, Belsh , i cili jetonte i vetëm.

Më datë 20.07.2021, rreth orës 05:50, është gjendur nga djali i tij i vetëvarur në banesën pa shenja dhune shtetesi H.K., 73 vjeç,  banues në fshatin Qukës Shkumbin, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Më datë 20.07.2021, rreth orës 06:50, është gjendur i vetëvarur pranë banesës së tij pa shenja dhune shtetesi P.Q., rreth 70 vjeç, banues në fshatin Rrenas, Belsh , i cili jetonte i vetëm.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Pas