Kronikë

Dy persona grabisin banesën në Elbasan, marrin 20 milionë lekë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:45 - 15/10/19 |
Opi Nion

Një banesë në Elbasan ka rënë pre e një grabitje ditën e sotme në lagjen “5 Maji”.

Mësohet se dy persona janë futur brenda banesës së Shaqo Karafili, pronar i një autoshkollë në Elbasan, dhe kanë mundur të grabisin 20 milionë lekë.

Ndërkohë, lidhur me këtë ngjarje policia ka shoqëruar disa persona si të dyshuar se mund të kenë lidhje me grabitjen./ Opinion.al E.Xh.

Pas