Kronikë

Durrës/Vritet me armë zjarri 32-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 24/01/21 |
Opi Nion

Një konflikt i çastit ka përfunduar me një viktimë në qytetin e Durrësit.  Ngjarja ka ndodhur në orën 17:20, në lagjen nr.16, ndërkohë që policia raporton se 32-vjeçari me inicialet J. B. është qëlluar me armë zjarri dhe ka ndërruar jetë në spital.

Policia ka shoqëruar disa persona që ndodheshin në vendin e ngjarjes ndërsa thekson se ka ngritur disa pika kontrolli dhe po bëhet krehja e zonës për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Pas