Kronikë

Durrës/ Mbytet në det kapiteni i një anije


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:31 - 09/09/21 |
Opi Nion

Një 49 vjeçar është mbytur ditën e sotme në Durrës.

Polica bën me dije se shtetasi është identifikuar me inicialet A.K. dhe ndodhej për peshkim në det, ai është hedhur dhe si pasojë ka humbur jetën.

Nga kqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

“Kapiteni i një peshkarexhë e cila ndodhej në det për peshkim, shtetasi A. K., 49 vjeç, dyshohet se është hedhur në det e për pasojë është mbytur dhe ka ndërruar jetë.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor nën Drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, vijojnë punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./Opinion.al

Pas