Kronikë

Durrës/ Makina përplas për vdekje këmbësorin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 04/01/22 |
Opi Nion

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit –Manzë.

Mësohet se një automjet me drejtues shtetasin R. Sh., ka përplasur këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e përplasjes ka humbur jetën.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas