Kronikë

Durrës/ I riu i futet në banesë 53-vjeçares, e përdhunon dhe i vjedh shtëpinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:59 - 05/05/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Policia bën me dije se një 28 vjeçar me inicialet K. K. ka hyrë në banesën e një gruaje 53-vjeçe, ku ka abuzuar seksualisht me të dhe i ka grabitur banesën. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.18 Durrës, ndërsa mësohet se i riu është arrestuar në flagrancë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin K. K., 28 vjeç, banues në lagjen Nr.18 Durrës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 53 vjeçe, banuese në lagjen Nr.9, Durrës, të cilës i ka thyer derën e banesës dhe i ka vjedhur gjithashtu edhe një shumë parash.”, njofton policia./Opinion.al

Pas