Kronikë

Durrës/ Bie në kontakt me rrymën në kabinën elektrike, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:53 - 24/11/21 |
Opi Nion

Një person ende i paidentifikuar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në Durrës. Ngjarja ka ndodhur  rreth orës 15:10, në lagjen nr. 11, të qytetit bregdetar.

“Më datë 24.11.2021, rreth orës 15:10, në lagjen nr. 11, Durrës, një shtetas i paidentifikuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike tek një kabinë elektrike dhe për pasojë ka gjetur vdekjen”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas