Aktualitet

Droga në kontejnerin e bananeve, gjykata lë në burg tre të arrestuarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:33 - 02/01/22 |
Opi Nion

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre të arrestuarit lidhur me çështjen e 119 kilogramëve kokainë të gjetura brenda një kontejneri me banana.

Masa e sigurisë arrest me brug është dhënë për dy shoferët e kompanisë Hasan Salihu dhe Gëzim Kalaja si dhe për administratorin Marson Murataj (ne foto)./Opinion.al

Pas