InstaBIZ

Drini dhe Viola, balerinët e akullit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:07 - 21/10/15 |
root

I kanë zhvendosur provat e “Dance With Me” nga palestra e Albi Nakos, në një ambient patinazhi. Mesa duket gazetari Drini Zeqo dhe moderatorja, Viola Spiro e ndjejnë veten të sigurt dhe tanimëmund të vallëzojnë edhe mbi akull. Ata kanë marrë vlerësime pozitive nga juria e “Dance With Me”, madje janë shpallur edhe mbretër të natës së katërt të këtij spektakli. Kërcimi kjo disiplinë e paeksploruar më parë nga të dy, duket si një betejë e fituar me sukses.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas