InstaBIZ

Drake i dërgoi mesazh Capital T, por nuk është rastësi, ja nga njihen ata


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:55 - 25/10/18 |
el ida

Ndonjëherë shohim dhe se si artistë të mëdhenj në botë shpesh vlerësojnë artistët shqiptarë, më së shumti kjo ndodh me artistë si Dua Lipa, Rita Ora, Bebe Rexha, Era Istrefi apo Gashi.

E megjithatë së fundmi vëmendjen na e mori Capital T, sepse reperit duket se i ka shkruar në Instagram Drake.

Menjëherë sapo e pamë këtë screenshot në InstaStoryn e reperit shqiptar mbetëm të shokuar.

“Thank you for the wi…” duket se ka shkruar Drake në foton e postuar nga Capital T.

Ajo që na shkon në mëndje është se reperi shqiptar mund ta ketë uruar Drake për ditëlindjen tij të 32-të dhe ky i fundit e ka falenderuar për urimin!

Mirëpo nëse mendoni se është krejt e rastësishme, gaboheni. Ju kujtohet kur Capital T para disa muajsh zhvilloi një tur muzikor në Amerikë? Siç duket krijoi lidhje të forta me persona të rëndësishëm në industrinë e muzikës.

Kapo u surpriza kur babai i idhullit të tij, Drake i ofroi mbështetjen maksimale me anë të një postimi në Instagram dhe e quajti vëlla.

“Një thirrje për vëllain tim @truekapo që po e shkatërron lojën në Shqipëri. Të shoh plako, ke mbeshtetjen time këtu në Shtetet e Bashkuara!”.

Pas