InstaBIZ

Aktorja juaj e preferuar turke kërkon të luteni për njeriun e saj të afërt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:05 - 25/10/18 |
el ida

Serialet turke janë bërë ndër serialet më të ndjekura në Shqipëri.

Një ndër aktoret më të pëlqyera për publikun është aktorja e njohur me rolin “Gylseren” e cila nuk po kalon një periudhë të vështirë. Në një postim në rrjetet sociale ajo ju bën thirrje të gjithëve ndjekësve të luten për ish bashkëshortin e saj.

Aktorja shkruan: ’Cem është nën terapi intesive. Unë besoj se babai i fëmijës tim do të bëhet mirë. Ju lutemi lutuni për të’.

Aktori Cem Ozer theu këmbën në një aksident gjatë xhirimeve për filmin e tij të ri. Ai u dërgua në Stamboll për tu trajtuar por diçka ndodhi dhe gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua.

Pas