Kronikë

Doza kanabisi dhe kokaine, arrestohet 22-vjeçari në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 08/03/20 |
Opi Nion

Një 22-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike.

Gjatë kontrollit të ushtruar ndaj të riut, policia gjeti 14 doza kanabis, 5 doza kokainë, një thikë si dhe shkop gome.

Mbi 22-vjeçarin rëndojnë akuzat  “Prodhim dhe shitja e narkotikëve”, “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta” dhe “Mbajtja pa leje e pajisjeve të policisë”./Opinion.al

Pas