Kronikë

Dogji makinën e 41-vjeçarit në Lezhë, arrestohet autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:04 - 13/02/20 |
Opi Nion

Një makinë është djegur ditën e sotme Shengjin të Lezhës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:05, ndërsa mjeti tip “Benz” ishte në pronësi të shtetasit E.D.,41 vjeç.

Ndërkohë, ka mundur të zbardhë ngjarjen duke identifikuar dhe arrestuar autorin e zjarrëvënies së automjetit.

Policia njofton se i arrestuari është 19-vjeçari i identifikuar me inicialet M.P., deri më tani ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

Pas