Te Fundit

Dogana, a po i kthehen grekët zakonit të vjetër?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:10 - 11/11/15 |
b.f

Grekët i kthehen skemave të vjetra të persekutimit të shqiptarëve në dogana. Burime pranë Opinion.al  thonë se grekët kanë kthyer vonesat në doganat e Kapshticës dhe Kakavijës dhe shkak është bërë djegia e flamurit grek në selinë e Omonias në Sarandë. Nuk dihet cilit do të jetë veprimi i palës shqiptare nëse do të ketë reciprocitet në këtë sjellë, ashtu siç ndodhi dy vite më parë kur pala shqiptare ia ktheu palës greke me të njëjtën monedhë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas