InstaBIZ

Djali me tatuazhe qenka burri i shoqes, Roza sqaron për lidhjen mes tyre


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 24/10/18 |
el ida

Roza Lati njihet tashmë si vajza moskokçarëse dhe pa doreza e showbizz-it, e cila shpesh përflitet dhe për fotot provokuese që shkaktojnë jo pak reagime.

Por së fundmi nuk kanë qenë fotot provokuese që kanë tërhequr vëmendjen por një mashkull muskuloz, plot me tatuazhe për të cilin është aluduar se mund të jetë i dashuri i Rozës, duke qenë se vetë moderatorja ka postuar disa foto ku duken mjaft të afërt.

Aludimeve u erdhi fundi. Ai nuk është i dashuri i Rozës, por një mik dhe bashkëshorti i shoqes së ngushtë të moderatores.

Këtë Roza e ka bërë të ditur përmes një postimi në InstaStory. Ajo ndau një foto nga biseda e saj me shoqen, e cila i dërgon lajmin ku është bërë keqkuptimi.

“Zemër dole e lidhur me Jacopon. Muskulozi dhe plot tatuazhe”, i ka shkruar mikesha.

“Domethënë Jacopo është me tatuazhe… Është burri i shoqes sime të ngushtë”, shkruan Roza.

Pas