Bota

Djali 9-vjeçar i zhdukur prej disa ditësh gjendet në rrethana misterioze


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:47 - 08/10/18 |
el ida

Policia po kërkonte një 9 vjeçar të humbur, dhe e gjeti atë të dëmtuar rëndë në një fabrikë në Blackburn.

Ai u gjet në dysheme, dhe sipas gjasave kishte rënë nga çatia. Leon Langford u dërgua në spital me urgjencë me helikopter. Policia bëri me dije se kishte marrë një telefonatë nga punëtorët e fabrikës që e kishin gjetur djalin në dysheme.

Leon Langford ishte shpallur i humburprej ditës së dielë mbasdite. Ai u largua nga shtëpia e tij pa asnjë gjurmë. Hera e fundit që e kishin parë kishte qenë teksa luante me shokët pranë shtëpisë, rreth orës 16.00 .

Gjendja e tij shendetësore duket e rëndë, ndërkohe që ngjarja ka akoma mister. Prindërit dhe të afërmit nuk e dinë se çfarë kërkonte djali në fabrikë, larg shtëpisë./Opinion.al

Pas