-Jetë dhe Stil

Të brendshmet, që meshkujt do ti adhuronin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:12 - 24/10/15 |
root

1. Këto të brendshme me flirtuese “tropikale”

This flirty "tropical" bra and high-waisted panty from Anna Scholz.

2. Këto të brendshme nga mbretëresha e “Brulesque” Dita Von Teese

3. Ky model i ëmbël “retro”

This retro set that's sweetly seductive.

4. Kjo këmishë që do t’iu tregonte si yjet kinematografikë të viteve 1940

5. Diçka elegante nuk do ishte keq

This delicate neutral bra and panty pairing from Wacoal.

6. Ngjyra vishjne nuk duhet të mungoj

This barely-there burgundy crepe number.

7. Padyshim edhe kjo trupore seksi e H&M

This deep green lace bodysuit from H&amp;M.

8. Edhe dantellat janë shumë seksi

This dainty, functional midi slip.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas