Aktualitet

Digjet gjatë natës një makinë në Lezhë, dyshohet të jetë e qëllimshmeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:08 - 09/11/22 |
Opi Nion

Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjen e Spitalit në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnate, ndërsa paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Ndërkohë, forcat e zjarrfikëses dhe të policisë kanë mbërritur në vendngjarje, ku është bërë e mundur dhe fikja e zjarrit.

Sakaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas