Kronikë

Digjet gjatë natës makina e 23-vjeçares në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:13 - 18/11/20 |
Opi Nion

Një makinë është djegur gjatë orëve të natës në lagjen “24 Maji” të Vlorës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak pas mesnate, ndërsa automjeti me targa AA 061 XF, ishte në pronësi të 23-vjeçares E.H, banuese në Vlorë.

Automjeti është djegur plotësisht, ndërkohë  grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë

Më datë 18.11.2020, rreth orës 00:45, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjeti i markës “Audi, në pronësi të shtetases E. H., 23 vjeçe, banuese në Vlorë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas