Rajoni

Dhunoi të dashurën dhe e mbyll për 3 ditë në shtëpi, arrestohet 29-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:32 - 23/07/22 |
Opi Nion

Një 29-vjeçar është arrestuar sot në Ferizaj, pasi dy ditë më parë, për shkak të një mosmarrëveshje ka dhunuar të dashurën e tij me inicialet M.A., 30 vjeç, dhe e kishte mbajtur të mbyllur për tri ditë radhazi në një dhomën në shtëpi.

“Gruaja ka arritur të njoftojë fqinjët e saj dhe ata më pas kanë lajmëruar policinë. Ajo është dërguar për ndihmë mjekësore në Qendrën Emergjente në Ferizaj, ndërsa policia të dyshuarin e ka shoqëruar në stacionin e policisë në Ferizaj dhe pas marrjes në pyetje, me vendim të Prokurorit nga Prokuroria Themelore në Ferizaj, i dyshuari A.SH është dërguar në mbajtje për 48 orë, për procedura të mëtejme hetimore”,-njofton policia kosovare.

Pas