Aktualitet

Dhunohet kryetari i Bashkisë së DivjakësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:33 - 13/07/22 |
Opi Nion

Është dhunuar kryetari i Bashkisë së Divjakës Fredi Kokoneshi. Ka qenë vetë krybashkiaku socialsitë që ka bërë denoncimin në polici.

Sipas “BalkanWeb”, kryebashkiaku e ka denoncuar ngjarjen në polici dy ditë më parë. Kokoneshi ka deklaruar se është fyer dhe është goditur me gushte në fytyrë nga një 33-vjeçar i identifikuar me inicialet D.S.

Po ashtu mësohet se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Divjakës. Deri më tani nuk dihen arsyet e konfliktit./ Opinion.al

Pas