Kronikë

Dhunë mbi bashkëshorten/Tenton ta qëllojë me thikë, pranga 51-vjeçarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:38 - 22/08/21 |
Opi Nion

Një 51-vjeçar në Bulqizë është vënë në prangat e policisë, pasi ka ushtruar dhunë mbi bashkëshorten, e më tej ka tentuar ta qëlljë atë me thikë. Policia njofton se agresori është Ylli Shehu, i cili është arrestuar në flagrancë.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë,  u bë arrestimi në flagrancë i  shtetasit Ylli Shehu.,  51 vjeç, banues në Bulqizë,  pasi në banesë ka  ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij dhe më pas ka tentuar ta godasë me mjet prerës thikë. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër, për veprime të mëtejshme.”/Opinion.al

Pas