Aktualitet

Mbyten dy persona në plazhin e Spillesë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:47 - 22/08/21 |
Opi Nion

Dy persona kanë humbur jetën në plazhin e Spillesë pasi janë mbytur në det. Ende nuk ka të dhëna për moshën dhe identitetin e tyre, por paraprakisht mësohet se pushuesi e moshës 79 dhe 78 vjec janë nga Maqedonia e Veriut dhe se deti ka qenë i trazuar e me dallgë.

Kujtojmë se zona e Spillesë vëzhgohet me vrojtues plazhi, ndërsa ende janë të paqarta rrethanat e dy ngjarjeve të rënda./Opinion.al

Pas