InstaBIZ

Devis Muka bëhet baba, vjen në jetë Negin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:24 - 27/10/15 |
root

Devis Muka është bërë baba. E fejuara e tij, Nertila ka sjellë në jetë vajzën e tyre, Negin.

“Mirëserdhe Negin do ta bëj botën të bukur vec për ty”, shkruan Devisi në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale. Negin është vajza e parë e aktorit të njohur dhe ne i urojmë jetë të gjatë e të lumtur, pranë prindëve të saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas