Aktualitet

Detajet/Udhëtonte me biçikletë, makina merr përpara 27-vjeçarin  


               Publikuar në : 20:34 - 12/02/19 |
b.f

27-vjeçari Caush Ballabani, ka humbur jetën mbrëmjen e së martës, pasi është përplasur nga një automjet, ne qender te qytetit te Kavajës.  Sipas informacioneve të bëra publike në media, 27 vjeçari ka qenë duke u kthyer nga puna për në shtëpinë e tij dhe ndërsa lëvizte me biçikletë është goditur nga një makinë që duket se e ka marr përpara në një distancë prej 10 metrash. Nuk dihet ende cili është drejtuesi i automjetit, pasi ai ëhstë larguar nga vendngjarja. / M.B

Pas