Kronikë

Detaje/ Laboratori në Has, mbi 100 kg heroinë, disa të arrestuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 19/10/18 |
b.f

Detaje të tjera mësohen nga megaoperacioni që po zhvillohet në Has. “BalkanWeb” raporton se janë zbuluar më shumë se 100 kg drogë e dyshuar heroinë.

Ndërkaq flitet për disa të arrestuar dhe shume te tjere ne kërkim.

Në pranga shtetasit me iniciale:

1- V. B.
2- F. C.
3- XH. SH.
4- M. SH.
5- A. SH.

Policia e Shtetit ende nuk ka dhënë asnjë njoftim zyrtar, ndersa informacionet e deritanishme jane siguruar nga burime te medias.

Pas