Kronikë

Detaje/ Iu dogj “BMW X6”, çfarë deklaroi biznesmeni tek autoritetet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:32 - 07/10/20 |
Opi Nion

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me djegien e makinës BMW X6” në Pogradec.

Pronari i saj, Alfred Cenkollari, ka dhënë dëshminë e tij para autoriteteve duke mohuar se është i përfshirë në konflikte me persona të tjerë.

Sipas tij, makina është përfshirë nga zjarri në mënyrë aksidentale. Ai ka thënë se një ditë më parë ai e ka përdorur mjetin për një kohë të gjatë dhe se kjo mund ti ketë shkaktuar defekte dhe u përfshi nga flalët pas mesnate.

Ndërkohë, policia ka nisur hetime dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas