Kronikë

OFL në Shkodër,iu dërgon formularin e deklarimit të pasurisë 2 të dënuarve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:38 - 07/10/20 |
Opi Nion

Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë dy të dënuarve në Shkodër.

Bëhet fjalë për  Silvan Papaj, banues në Shkodër, i dënuar për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Sabah Rekaj ,banues në Shkodër, i dënuar për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Këta persona, si subjekt i Ligjit Special, duhet t’u përgjigjen me shkrim, brenda 48 orësh, të gjitha pyetjeve të OFL-së dhe më pas, përgjigjet e marra do t’i dërgohen SPAK-ut, për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas