Te Fundit

Deputeti kaubojs i PS-së sonte në OpinionBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:47 - 28/10/15 |
b.f

TIRANË- Deputeti i ri i Parlamentit të Shqipërisë Eduard Ndocaj do të jetë sonte në emisionin “Opnion” me gazetarin Blendi Feviziu. Ai mbërriti sot nga Italia dhe u prit nga mbështetës në Rinas. Më pas ka zhvilluar disa takime informale me politikanë në Tiranë. Në të parën intervistë televizive pas marrjes së mandatit nga KQZ, Ndocaj do të rrëfejë se si u lidh me socialistët, pakënaqësitë dhe ribashkimin, etj.

KOMENTO (8)

Shkruaj nje koment

  1. O Blendo aman pyete se a e di se cfare do bej apo si gjith te tjeret
    Thuj mos e vrit mendjen se ka edhe me keq, do mesohesh dhe do dobesohesh ?

  2. Kush fol ti qe i dhe voten atij qe te shiti motren kusheriren komshijen patroiten tende ne rruget e italis ke goj dhe fol per jo anxhi ne lezhe qe gjyshi tij ke qen dhe bajraktar turp te kesh ma lezhnjanet e keni tregu veten per quna inatqar e legena

  3. pyete per veprimet dhe theniet e tij islamofobe dhe keto te bera nga nje jabanxhi i qytetit te Lezhes si ky , duke demtuar bashkjetesen shekullore te Lezhjaneve te kultivuar nder vite.

Pas