Aktualitet

Deputeti i PD i drejtohet Kuvendit me pras e tranguj: Produkte BIO qeverisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:15 - 15/11/21 |
Opi Nion

Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi duket se ka zgjedhur një formë të veçante dhe popullore për t’iu drejtuar publikut por edhe maxhorzncës në parlament këtë të hënë.

Në kohën kur në Lushnje, qyteti ku ai është zgjedhur më 25 prill nuk kanë munguar protestat e fermerëve, Korreshi i është drejtuar sallës së Seancave Plenare me dy produkte karakteristike të kësaj zone: Prasin dhe kastravecin.

Në një postimi në rrjetin social,  Facebook, Korreshi ka postuar një foto krahas së cilës shkruan: “Rrugës për në Parlament. Duke i sjellë produkte BIO qeverisë direkt nga fermerët e Myzeqesë”./Opinion.al

 

 

Pas