Kryesore

Deputetët e PD bllokojnë foltoren në Parlament, ndërpritet seancaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:29 - 21/12/22 |
Opi Nion

Deputetët e PD kanë bllokuar foltoren e Parlamentit pas debateve lidhur me marrjen e fjalës së tyre.

Ka qenë Sekretari i Përgjithshëm i cili është ngritur nga vendi dhe i është drejtuar kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla me tone të forta.

Pas Nokës janë ngritur edhe deputetët e tjerë, gjë e cila bëri që kryeparlamentarja të ndërpriste seancën për 10 minuta.

Pas