Kryesore

Alibeaj gati të përplaset fizikisht me Luan Baçin në Parlament, ndërhyn BardhiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:36 - 21/12/22 |
Opi Nion

Përplasjet se regjistruara sot mes deputetëve demokrat tregojnë se PD është ende larg gjuhës së bashkimit.

Pas Sekretarit të Përgjithshëm Flamur Noka, deputeti Enkelejd Alibeaj është përplasur ashpër me Luan Baçin.

Në video që ka siguruar Opinion.al shihet Baçi i cili i kërkon që Alibeaj ti bashkohet deputetëve të tjerë e të bllokojë foltoret, ndërsa e akuzon se bashkëpunon me PS.

Ndërkohë, Alibeja ngrihet nga vendi dhe bëhet gati të përlaset fizikisht me Baçin, por e ka ndaluar gazmend Bardhi.

Pas